| DanielaPopan a întrebat:

Buna,TPU! Știți unde pot găsi romanul lui Peyami Safa,Fatih Harbiye, tradus in română sau in engleză? De preferabil online. Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| fumulet a răspuns:

Pe google play. Dar costă 16 lei.

| DanielaPopan explică (pentru fumulet):

Am găsit, dar doar in turca si are cam puține pagini, doar vreo 93. Eu mă intrebam unde as putea-o găsi tradusă în engleza sau in română. Am văzut ca varianta in turca costa in jur de 6 lei, nu-mi mai amintesc exact, deci nu 16. Ai putea sa-mi dai un link, dacă te rog sau sa-mi spui cum suna titlul în romana ca sa știu cum sa scriu. In engleză știu că scrie,, In Between" sau,, From Fatih to Harbiye". Merci de răspuns!?

1 răspuns: