| AlexAL275 a întrebat:

Vineri am comandat o carte de pe elefant.ro care trebuie să ajungă marți. Este vorba de Love & Luck. Ce părere aveți despre ea? Merită? Din punctul vostru de vedere credeți că unui băiat i-ar părea interesantă?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă faptul e CONSUMAT (" Vineri am comandat o carte ...trebuie să ajungă marți") cred că intrebarea e inutilă

| ibaal a răspuns (pentru sierra1):

laughing
corect!

| AlexAL275 explică (pentru sierra1):

Eu vreau doar parerea voastră despre carte. Nu are importanță că am comandat-o, pot să o returnez dacă vreau.

| sierra1 a răspuns (pentru AlexAL275):

"Ce părere aveți despre ea? Merită?"

citită/cumpărată/dăruită? - fii mai explicit/ă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de apreciat ca ești interesat sa citești. Rar mai vezi oameni cu o carte în mana.

| AlexAL275 explică (pentru anonim_4396):

Sincer să fiu nu prea îmi place să citesc. Mă plictisesc repede, dar am zis că filme și seriale am văzut destule și că acum este timpul să trec și la cărți. Mai am 3 sau 4 cărți pe care le-am comandat în timpul anului școlar și nu le-am citit, dar acum nu mi se mai par interesante. Acele cărți mi se par cam slabe și de aceea nu le-am mai citit. Eu sunt genul de om care se plictisește repede de un lucru, dar căruia îi place aproape orice. Prin asta vreau să spun că dacă ar fi vorba de filme romantice, m-aș uita, n-am nimic cu ele chiar dacă sunt băiat. Poate sunt eu ciudat laughing

| christine99 a răspuns:

Nu si nu.

| Ale5184 a răspuns:

Nu cred ca baietii se omoara dupa carti de dragoste, sincer. Nu cunosc cartea, recunosc, dar in general nu e genul lor.