| naty1919 a întrebat:

Vreau sa citesc enigma Otiliei.Cartea e interesanta? Merita sa citesc? Dar cartea,,De vorba cu Emma,, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Deliiiia a răspuns:

Enigma Otiliei e interesanta daca mai ai in spate ceva carti citite. Daca nu prea ai citit pana acum ti se va parea plictisitoare.

2 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

Hei. Le-am citit pe amandoua. Mie, cel putin mie mi-a placut mai mult 'De vorba cu Emma'. Dupa gusturile fiecaruia. Eu am savurat-o mai cu placere, DAR amandoua sunt reusite si frumoase.
Lectura placuta.:*

| AdrianTzar a răspuns:

Nu este cea mai bună carte pe care am citit-o, dar dacă o ai pentru bac, ar fi bine să-ți incerci răbdarea cu ea...
Cealaltă nu am citit-o.