| Eremia_Ioana_1990 a întrebat:

TPU! Vreau sa fac o poveste pe Facebook si nu am idei de titluri. Ma puteti ajuta cu niste titluri frumoase? De preferat in engleza. Si daca se poate sa nu mai fie folosite. Sa fie inventate de voi happy

Răspuns Câştigător
| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Pai despre ce sa fie povestea?
Idei: Only live once
She used to play a game
falling tears
A moment for life
perfect picture
hopeless
magic moment
true feelings
:3

9 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Daca habar nai sa dai titlul la poveste dar la poveste ce vei scrie? nimic

| Eremia_Ioana_1990 explică (pentru gabriel87000):

Odata ce ai titlul in fata, inspiratia vine singura. Nu cred ca ai scris o poveste ca sa poti intelege ce spun eu.

| maria14142 a răspuns:

Oscar movie(filmul de oscar)
house abyss(casa din abis)
.
Exista atatea idei, poate fi orice(soarecele din orchestra); poti folosi orice titlu; ceva care sa te intrige!

| xxxxxlovexxxxx a răspuns:

Multumesc :3 spor la scris! >big grin

| LishARTnam a răspuns:

The girl tears, The secret and the fear, False life, only lies.

| LishARTnam a răspuns:

The girl tears, The secret and the Fear, False life, only lies.

| MrSkywalker a răspuns:

Secret Diary;-)

| VikoAlin a răspuns:

Sarmalele recilaughing))))))))))))

| BogdanBoss2015 a răspuns:

Un înger pentru toți.