| WolfYTB a întrebat:

Vreau sa incep sa scriu o carte pe Wattpad.Este despre un oras care parea sa fie perfect inainte de moartea inexplicabila a unui adolscent.Seamana cu Riverdale ideea principala.

Nu stiu cum sa numesc orasul.Deci am nevoie de imaginatia voastra. Dati-mi mai multe.(inventate)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai putea sa scrii o carte, cand nu ai suficienta imaginatie cat sa inventezi un nume de oras?

| WolfYTB explică (pentru anonim_4396):

Eu zic sa nu iti dai cu parerea si sa raspunzi la intrebare.Am mai scris carti care au prins. Daca pur si simplu nu imi pot imagina un nume asta nu inseamna ca gata eu n-am imaginatie.
Si, mai mult ca sigur si tu poate esti o persoana creativa dar uneori pur si simplu te blochezi si nu poti inventa de exemplu un nume de oras.(daca nu esti, cu siguranta cunosti o persoana)