| fantabau a întrebat:

Bună tuturor, cine mă poate ajuta cu o carte foarte interesantă gen fifty shades of grey (cu multe scene erotece )? Dar va rog trimiteti nu numai denumirea dar si linkul unde as putea gasi cartea, mersi mult

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Stiu ca nu este un raspuns la intrebarea ta; dar eu iti recomand lucruri serioase: https://m.egwwritings.org/ro/folders/216
Numai dupa ce vei citi pe prima (sau una din ele) vei vedea ca ti se va face rusine de ceea ce cautai mai inainte.

| fantabau explică (pentru anonimg):

Mersi de sfat, insa nu poti stii ce citesc eu, poate am citit si de genul acesta carti sau poate sunt de alta religie, daca nu stii un raspuns la intrebare nu raspunde.O zi bună