| Al000 a întrebat:

Unde as putea sa citesc online cartea Jocurile Foamei-Revolta, de Suzanne Collins? Am gasit pe scribd, insa imi da doar 166 de pagini...Ce alte carti imi mai recomandati? Ma gandeam sa citesc si Hobbitul de J.R.R. Tolkien.

Răspuns Câştigător
| Montsegur a răspuns:

Le am pe toate în format pdf.
Lasă-mi id-ul într-un pm, ca să ţi le trimit.

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

N-o poți găsi online de citit, dar poți s-o comanzi pe net, cum ar fi pe elefant.ro, au mereu reduceri mari față de librării sau alte site-uri, de-acolo merită să-ți cumperi cărțile.
Mhm, încearcă Salem's Lot - Stephen King.

| CuteCurly a răspuns:

Eu acum citesc Hobbitul si este super, este o poveste plina de aventuri, imi place foarte mult. Incearca si Anna Karenina de Lev Tolstoi, o prietena o citeste si a spus ca este faina cartea.
Nu stiu unde poti sa citesti cartea Jocurile Foamei -Revolta online, dar poate vei gasi cartea la biblioteca.