| VadChestiiCiudate a întrebat:

Voi ascultati muzica in timp ce cititi sau invatati sau va faceti temele? Eu ascult in timp ce citesc de obicei si pot sa zic ca ma ajuta intr-un anumit fel, ce-i drept ascult muzica fara versuri, ceva chill, de concentrare, lofi hip hop(liveul). Plus ca daca e galagie in casa, sau pe afara, ma ajuta sa ma concentrez pe citit. Vreau sa ascult parerile voastre.

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Dap, sunt genuri de muzica special pentru studiu, de obicei muzica New Age, muzica samanica, muzica a amerindienilor.

| Titan123 a răspuns:

Da e adevărat.iti da mai mult spor