| PatrisiaLove123 a întrebat:

Buna. Vreau câteva spoilere cartea Ultima noapte de dragoste intaia de război. Dau funda.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste cartea "Ultima noapte de dragoste intaia de război" ca are alt farmec. O gasesti cu sigurnata pe la vecini si prieteni care au biblioteci cu carti. Era subiect de teza la liceu si multi o aveam in casa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da' DI SHE MA, DI SHE... ca s-a facut film, deci cauta filmul tongue

oricum e o prostie, sa lasi iubirea vietii sa te duci sa ti-o tragi de-a razboiul, cea mai inepta chestie posibila, adica decat sa fiu fericit mai bine mor... ce PROSTIE angry

| dinaprilie a răspuns:

Mor toti la sfarsit..nici autorul nu mai e.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Se despart la final!