| Mihaela300 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte pe Wattpad si nu prea stiu despre ce. Aveti vreo idee depre ce as putea scrie si ce titlu sa-i dau? (P.S. vreau sa scriu una de dragoste). Multumesc anticipat :* :*

4 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Dacă nu ştii nici despre ce să scrii, nici ce titlu să-i dai, atunci îi clar că n-ar trebui să scrii. Scrisul e pentru persoane cu imaginaţie bogată.

| Ƨirenia a răspuns:

Daca iti dam noi idei, mai bine n-o mai scrii. Trebe sa ai tu inspiratia aia...Stii cum e, mai bine sa ai idei si sa nu scrii decat sa n-ai idei si sa scrii.

| Anonim2322343a a răspuns:

Poate viata ta amoroasa, cu mai multe inventii, adica mai... "SF".

| buburutzaa a răspuns:

Doi fosti iubiti care se intalnes dupa multi ani