| Malta a întrebat:

Vreau să știu și părerile voastre, in legătura cu bacalaureatul de anul acesta ce credeți ca poate pica la subiectul 3 romană? Și ce o mai picat in ceilalți ani? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| nelyjoly a răspuns:

La subiectul 3 poți să pici tu dacă nu pui mâna să înveți.

| Malta explică (pentru nelyjoly):

Doar voiam să știu din curiozitate, aflând și părerile altora. Nu trebuie să fii arogant/ă, am pus mâna și-am învățat încă de la începutul clasei a 12-a. Iar de picat, n-am cum să pic, din contră am scris tot și-am și știut la subiectul 3.

| nelyjoly a răspuns (pentru Malta):

OK. Scuza-mă.