| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va arat noua carte de pe wattpad https://www.wattpad.com/story/208847697-firestart

Va invit sa o cititi!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrii pe acolo. Am acceptat postul de intern la CIA.
Apoi enumeri o serie de activități care sunt jocuri de-a hoții și vardiștii de la grădiniță. Dacă scrii așa, nu ai credibilitate. sori.
Și restul narațiunii nu seamană deloc cu CIA. E un fel de SF de foaaarte slabă calitate.

| AllieAyl a răspuns (pentru sadrian46):

Domnule Sadrian46, va recomand sa cititi ceva pentru varsta dumneavoastra. Este o poveste pentru adolescenti. Va recomand sa cititi carti istorice daca acelea va plac mai mult. "sori" si eu ca nu va place laughing Chiar nu intentionez sa renunt la carte doar pentru ca aveti impresia ca este un sf de slaba calitate.

| sadrian46 a răspuns (pentru AllieAyl):

Chiar te rog să nu renunți, s-ar putea să ai succes. îți urez chiar. Întâmplarea face să sșiu pe surse cu ce se ocupă agenții CIA și ce comportament au la serviciu. Din acest punct de vedere narațiunea dtale. în opinia și după știința mea nu are nimic din realitatea unei întâmplări petrecute în acel sediu, între acei funcționari. Asta am vrut să îți spun, dacă asta te poate ajuta. Nu renunța deloc. Doar să îți pui problema cine o să o citească, cu aceste stângăcii în ea, cine o să o promoveze, și așa mai departe. Nu te lua după impresia mea, nu am enunțat să te descurajez ci eventual să te ajut să scrii mai bine pe viitor.

| Iote a răspuns:

"o tanara care viseaza sa faca parte la proiectele de mare amploare "
Sa faca parte la proiecte? Poate sa ia parte la proiecte, sau sa faca parte din echipa...
Nu are sens sa citesc mai departe.

| AllieAyl a răspuns (pentru Iote):

Da, corect, asa este. Si nu are rost sa continui sa citesti pentru ca tu n-ai gresit niciodata in viata ta. Scuza-ma ca te-am deranjat cu o carte asa analfabeta si plictisitoare. Oricum mai exista greseli in carte deoarece am scris repede, iar pe mine ma interesa altceva sa observ la cititori. Voiam sa vad daca plot twist-ul este pe placul lor. Doesn't matter. Multumesc de corectare! O zi buna. happy