| Aadyna a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de carti interesante in romana de dragoste. Ar putea fi de Sylvia Day.

Răspuns Câştigător
| Khalesionfleek a răspuns:

Hey buna!
Pe siteul acesta : carti-pentru-cititori.blogspot. ro gasesti carti de Sylvia Day, si de multi alti autori, traduse in romana, le poti descarca pe telefon sau calculator in format pfd sau DOC, si le citesti pe gratis.

Eu isi recomand o carte suberba ''Mincinosii'' de E. Lockhart!

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, ai citit prima noapte de dragoste intaia noapte de razboi?

| ciribist a răspuns:

Rezervația de îngeri, de Emil Brumaru
Iubitafizica, de Iulian Tănase