| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

as dori sa imi cumpar un stilou Poenari Majestic Pearl. Am vazut pe internet poza cu acesta si mi s-a parut foarte frumos. Mie imi place sa folosesc foarte mult un stilou gen sa stau numai cu el in mana. Am auzit ca este sufat cu rodiu sau ceva de genul pe grip. Intrebarea mea este: vopseaua, sau ma rog rodiul cu care este suflat este rezistent in timp ca eu am cumparat mai demult un stilou Parker suflat cu aur si nici dupa 3 saptamanai de folosire arata groaznic, se dusese tot acel aur cu care a fost suflat si a ramas o tinichea, groaznica. Daca detineti acest produs va rog spuneti-mi cum vi se pare. Dau funda celui mai elaborat raspuns. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Staif a răspuns:

Rodiu, este un element chimic, din grupa metalelor.
Admir ca iti plac lucrurile valoroase. Dar, orice obiect suflat cu ceva (indiferent ce), fiind folosit, va ajunge ca acel stilou pe care l-ai avut.

1 răspuns:
| BucurCristina a răspuns:

Eu zic mai bine sa nu iti cumperi pentru ca este un stilou dragut, dar nici nu o sa observe lumea ca ai dat 600 de lei pe el si scrie la fel ca un stilou normal.Mai bine iti altceva, parerea mea, plus ca nu cred ca rezista prea mult.