| Andrei663 a întrebat:

Buna ziua TPU, voiam sa va intreb daca stiti daca exista un site de unde sa cumperi/descarci carti in engleza foarte mici de 30/60 pag( stiu ca exista,dar nu gasesc )

Si daca stiti site-uri unde sa descafc carti pdf sau e-book in romana.
Multumesc, dau funda si ce mai vreti!

1 răspuns:
| Sonia11 a răspuns:

Stiu eu! da-i pe google play si cauta acolo carti in engleza, asa caut si eu mereu, apropo am uitata sa mentionez ca trebuie sa scrii si GRATIS : )) sper ca te am ajutat!