| RorySan a întrebat:

Bunaa
As vrea sascrii o carte dar ceva gen vampiri nu radeti de mine va rog.
Cu ce asi putea incepe?

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cu limba romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gramatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi mai atenta la scriere *sfat prietenesc* happy si sa prezinti mai intai spatiul, timpul si personajul principal, care poate fi ori personaj reflector, ori personaj narator, depinde de ce vrei tu.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai, ca ai bagat-o de tot in ceata! Iese fum din DEX online! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Pai? am zis lucruri simple. cred thinking

| MgdDroopy a răspuns (pentru anonim_4396):

"El este spațiul. El face cunoștință cu timpul. Personajul principal se introduce în discuție. El zice că e ziua narator și noaptea, la luna plină, se transformă în reflector.
Sfarsitul cărții il votăm pe facebook. Cel mai bun" sfarsit de carte" primeste funda. "

| pinkfloyd666 a răspuns:

Mai intai invata sa scrii corect.