| Seliii a întrebat:

Bunaaa. Recomandați-mi va rog cărți bune ce merita citite. Iar dacă citit de pe aplicația wattpad Spune-ți-mi cărți tot la fel de bune ca cartea Prefa-te ca ma iubesti( dacă a citit-o cineva)

Răspuns Câştigător
| SHINeeTaemin a răspuns:

Astea sunt de pe wattpad cele care mi-au placit cel mai mult

Pull the trigger
Pasiune si satin rosu
Dating Mr. Parker
Lions: adevarata victorie e dupa meci
A saptea vara
Karamel
Binele necesar
Ultima zi
Reabilitandu-mi inima
Liceul Appleby
Imi apartii
The one night stand
Cadere libera
Indecent
Inapoi in trecut

Astea sunt carti foarte bune care merita citite
Chimie perfecta, Reactie in lanț, Legile atractie (trilogie scrisa de Simone Elkeles)
Te astept, Te doresc, Rămâi cu mine de J LYNN
Ugly love, Maybe someday (este superba) de Colleen Hoover
Regina gafelor de Meg Cabot
Triplu H de Corina Cîndea

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Mulțumesc pentru fundița.

4 răspunsuri:
| Justme111 a răspuns:

Dangerous Love, Viber, After(in romana), Rebela, Yes sir, Jurnalul Aishey Kimberly, Crystal, Totul a inceput cu..., Desire and Hope, etc. Toate sunt in lista mea de preferate si crede-ma. Am citit foarte multe carti de pe watt.

| Zidovici a răspuns:

Kuhn : Istoria Esteticii merita.

| Seliii explică (pentru Zidovici):

De cine este scrisă? Ca nu găsesc cartea