| AvalohAlyn a întrebat:

Cam ce poti invata din audiobookul Tony Robbins-Putere nemarginita dar si din audiobookul-Eckhart Tolle Puterea Prezentului? Merita ascultate? Cineva care le-a ascultat deja?

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

Ascultat? Eu personal le-am citit și am rămas uimit. E o nouă experiență pe care lumea din ziua de azi pe zi ce trece o acceptă. Puterea prezentului te va ajuta să te concentrezi asupra momentului de acum, iar puterea nemărginită să acționezi și să ajungi un om de succes în practic toate domeniile posibile (care le alegi), cărțile respective au ajutat milioane de oameni și frate dacă chiar ai posibilitatea ți-aș sfătui să le și citești, pentru a-ți sublinia momentele principale sau dacă le asculți, atunci notează-ți minutul respectiv. Asta e, ascultă-le, crede-mă că merită!winking