| Vernusio a întrebat:

Cand ati citit ultima data o carte care sa va acapareze total si sa o cititi pe nerasuflate? Cum se numea acea carte?

Răspuns Câştigător
| Smallquestion a răspuns:

Am citit Fluturi de Irina Binder. Cartea e intradevăr interesantă, de dragoste. Depinde ce cărți preferi.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ultimul mohican.

| Adry05 a răspuns:

Verisoarea mea, Rachel. Si o e recomand, e foarte interesanta. Si de la aceeasi autoare: Rebecca.

| minrest a răspuns:

Sunt aproximativ sase ani de atunci, a trebuit sa colaborez cu o colega schizofrenica si am vrut sa ma informez asupra psihozelor. Intr-o dupa amiaza am deschis Tratatul de Psihiatrie coordonat de doctor Vasile Predescu, si nu am mai putut sa il las din mana, pana dimineata am citit cele doua volume groase, am sarit doar capitolele referitoare la afectiunile psihice exogene. De atunci am citit multa psihiatrie dar nici un material nu m-a acaparat in asa masura.