| AvalohAlyn a întrebat:

Care e cartea care ti-a placut atat de mult incat ai citit pe aceasta de mai multe ori sau mai doresti sa o mai citesti inca odata?

Răspuns Câştigător
| Argelean a răspuns:

Salut! Mie mi-a placut cartea Cele 50 de vicii ale Domnului Grey in care este vorba despre o studenta la filologie care ii ia un interviu uni tanar om de afaceri pe care il gaseste foarte atractiv si de-a dreptul intimidant.Cartea cuprinde romantizm, amuzament si este incarcata de erotism.Bafta la citit si daca iti place funda.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poate parea ciudat, dar, am adorat sa citesc Morometii - volumul 1. Am vazut si filmul de cateva ori, am citit si cartea de mai multe ori si, spre norocul meu, m-a ajutat la BAC happy

| 愛日本 a răspuns:

Game of thrones

| Dreamer a răspuns:

Amintiri despre viitor de Erich Von Daniken.

| Ohaithar a răspuns:

Frații Karamazov, Micul Prinț, Jurnalul fericirii, Jocul lui Ender, 1984, Toată seria Fundația, Silmarillion, Marele gatsby, Cel mai iubit dintre pământeni.

| Veva a răspuns:

Ingeri si Demoni -Dan Brown (si restul cartilor scrise de el )urmeaza Inferno

| TeoReo a răspuns:

Percy Jackson si olimpienii.

| KittyKatMrr09 a răspuns:

Emil si detectivii/ Jurnalul unui pusti/ Barrayar