| ErrorFound a întrebat:

Care e cea mai interesanta carte pe care ati citit-o?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Majoritatea celor de Stephen King, cum ar fi "Jocul lui Gerald", "Shining", "Pet Sematary" sau "Misery", cele de Jules Verne, H. P. Lovecraft, cele de filosofie: Emil Cioran, Arthur Schopenhauer, ocultism si asa mai departe. Nu pot alege, fiindca sunt interesata de domenii diverse care nu prea au treaba unele cu altele (cel putin majoritatea).

| DiamondEyes a răspuns:

"Sanse" de Jackie Collins

| Castorul a răspuns:

Ar fi multe, dar cred ca cel mai mult mi-a placut "Enzo sau arta de a pilota pe ploaie", un fantasy dragut, amuzant si foarte captivant happy

| adrianadi97 a răspuns:

Evanghelia

| catalinaicg a răspuns:

Interviu cu un vampir de anne rice

| VanessaTya a răspuns:

''Rosu si negru'' de Stendhal, finalul e trist, dar totusi interesanta. O poti citi, dar e lunga are cam 400 de pagini parca, dar mi-a placut.

| pisi03 a răspuns:

Eu am citit Vrajeala de Jilly Cooper este o carte despre doua scoli. amuzanta, calda si profund emotionanta. poti sa incerci

| CrinescuEva888 a răspuns:

Culorile dragostei de- Kerstin Gier

| Felicia14 a răspuns:

Dupa parerea mea, cea mai interesanta carte pe care am citit-o se numeste"Singur pe lume"de Hector Malot. In general cartile scrise de el povestesc despre copii din trecut.