| AmiRa33Rebeca a întrebat:

Care e citatul tau favorit?

10 răspunsuri:
| StefanAlexandru1427 a răspuns:

'Who put this thing together? Me, that's who! Who do I trust? Me!' - E dintr-un film cu Al Pacino. Filmul se numeste Scarface.

| AquafreshGM a răspuns:

,,Fii mereu tu insuti''. (Emi Lovato)

| Tyberiu2000 a răspuns:

"Știu că-s prost, dar când mă uit în jur print curaj" Ion Creangă.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

"Apreciați tot ce aveți, niciodată nu se știe când se termină totul." Tito Vilanova

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea este îndelung răbdătoare, este plină de bunătate: dragostea nu pizmuieşte; dragostea nu se laudă, nu se umflă de mîndrie, nu se poartă necuviincios, nu caută folosul său, nu se mînie, nu se gîndeşte la rău, nu se bucură de neleguire, ci se bucură de adevăr, acopere totul, crede totul, nădăjduieşte totul, sufere totul.

| Pricked a răspuns:

"If I look back, I am lost."― George R.R. Martin, A Dance with Dragons

| UnleashedPsycho a răspuns:

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it." - Voldemort

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

„Sunt un mort condamnat la viață." (Irina Binder- Fluturi, replica lui Robert xD)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"You are what you choose, your choice defines you."

| musiiic a răspuns:

Când Dumnezeu e surd, diavolul nu e. (Alexandre Dumas - "Cei patruzeci şi cinci")