| Rogerzath a întrebat:

Care e ultima carte pe care ati citit-o si v-a impresionat?

17 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

"Eseu despre orbire" - Jose Saramago

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Internarea unei virgine

| Plato a răspuns (pentru RAY):

E un fel de subinteles? hmm...

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Apreciez dar nu citesc pornosaguri, altii se chinuie sa puna video, iar eu sa raman la text? Nu, mersi.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Femeie de 50 de ani sta sa scrie fantezii sexuale. laughing
Intr-adevar, e nevoie de mult talent. Se-ntoarce in mormant Hugo.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ai dreptate, hai sa nu facem spam, apreciez foarte mult cartea asta care o recomand sebastian-riermeier-die-philosophie-des-21-jahrhunderts
istoria filozofiei, de la inceput pana azi, ce este filozofia, concepte, istorie

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Dar ce spui despre cartea ramona suge-o

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Ati vrea sa o traduc?

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu, n-am citit-o. Cu siguranta nu e arta poetica, fiind scrisa de un comediant, dar poate e amuzanta sau ceva.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Sebastian-riermeier-die-philosophie-des-21-jahrhunderts

omule

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream la Suge-o ramona

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Istoria filozofiei, de la inceput pana azi, ce este filozofia, concepte, istorie

| Raven a răspuns:

Maestrul și Margareta-Mihail Bulgakov

| ThyDoom a răspuns:

Dagon și alte povestiri macabre de Lovecraft
IT de Stephen King
Mare Tranquillitatis de Katja Millay.

| comyne a răspuns:

Acum citesc,, Sa ucizi o pasare cantatoare" de Harper Lee iar ultima carte a fost Jurnalele Vampirilo-Trezirea de L.J.Smith pe care am terminat-o in cateva ore

| Laura2323 a răspuns:

Zuleiha deschide ochii