| Felymyn a întrebat:

Care este cartea voastra favorita? ( fantasy)

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Dansul Dragonilor (din seria 'Cantec de Gheta si Foc').

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Seria A song of ice and fire.Dar si seria Lord of the rings.

| Aberdeen a răspuns:

-"Casa noptii"- de P.C Cast.
sunt deocamdata la volumul 4.

| Asdffk a răspuns:

Ingeri si Demoni, de Dan Brown.

| TempusVernum a răspuns:

Harry Potter, a 7-a in special. N-am intalnit o carte mai captivanta si plina de suspans sau de valori morale.

| Clouds a răspuns:

Pai AM citit ''Un extraterestru in pijama'' care a fost foarte amuzanta. si ''Telepatul'' care a fost foarte captivanta. Si am citit si twilight..astea au fot cele mai interesante. Si daca vrei sa citesti ''Parfumul'' e si film dupa carte se numeste "parfumul:povestea unei crime''

| cartofiorulroz a răspuns:

Pulbere de stele, Neil Gaiman

| Istrate_Daria_1993 a răspuns:

Emil si detectivii este cartea cea mai buna pe care am citit-o