| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai horror carte pe care ati citit o vreodata? Dar cea mai buna cartea si infricosatoare de a lui Stephen King?

2 răspunsuri:
| MyName83 a răspuns:

Sincer? Biblia! Gasesti incest, crima, adulter, slcavie, etc...

| salviaplath a răspuns:

120 de zile in Sodom, de Marchizul de Sade. E atat de oribila ca nu o recomand nimanui. Am citit-o din ambitie, sa vad daca sunt in stare sa o termin.
Una dintre cele mai infricosatoare carti ale lui Stephen King ar fi "It" pentru mine cel putin. Nu suport clovnii.