| mariusik36 a întrebat:

Care este cel mai bun volum dupa parerea voastra din "Jurnalul unui pusti " (dau funda raspunsului care imi aduce argumentari despre alegerea facuta)

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

Primul volum mi se pere cel mai bun. Aproape mereu prima carte, film etc. dintr-o serie este cel mai interesant/a. In primul volum sunt cele mai amuzante faze, in celelalte pot fi asemanatoare si nu mai sunt asa atractive, plus ca aici ti se prezinta tot ce trebuie sa stii despre personaje si caracterul lor.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Primul mi s-a parut cel mai bun.

| DayByDay a răspuns:

Mie mi-a placut al doilea la fel cum mi-a placut si filmul, oricum nu le am decat pe primele doua.