| Melnic25 a întrebat:

Care este intrusul care nu se potriveste cu a-și închipui având cuvintele: a visa, a-și imagina și a crede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"A crede".

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca sa nu-ti faci temele pe aici ca nu este voie. Mai mult, unii indivizi dau raspunsuri aiurea intentionat. Exemplul lui oz_1736

| oz_1736 a răspuns (pentru Salontanul):

I-am dat un raspuns ca sa-si piarda increderea in rezolvarea temelor aici.

| Salontanul a răspuns (pentru oz_1736):

laughing

| Melnic25 explică (pentru Salontanul):

Eu postez întrebări pentru ai testa pe elevii și cât sunt de mare numai am teme de făcut.

| Melnic25 explică (pentru oz_1736):

Nu am nicio temă de făcut pentru că eu am absolvit facultatea.

| Clytia a răspuns:

A crede