| anonim_4396 a întrebat:

Care este romanul vostru preferat al Rodicai Ojog-Brasoveanu?

10 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu am auzit de ea sad

| OoBunnyoO a răspuns:

Mi-au placut toate romanele care o au in prim-plan pe Melania Lupu, dar preferata mea este "320 de pisici negre". Este absolut hilar momentul in care ajung 300 de pisici in apartamentul ei si niciuna nu este Mirciulica, iar apoi, conversatiile si efortul celor care il cauta.
O alta carte scrisa de ea, care mi s-a parut din nou, hilara este"Barbatii sunt niste porci".

| Nirvanaaa a răspuns:

Cianura pentru un suras si Buna seara Melania happy sunt senzationale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am auzit de ea, dar o sa zic cel pe care il preferi si tu.big grin

| corolav a răspuns (pentru anonim_4396):

Tastează pe Google „Rodica Ojog - Brașoveanu", vezi lista romanelor sale și încearcă să citești.
Dacă ai pasiunea lecturii, cărțile acestei scriitoare te vor cuceri de la prima pagină.
Sănătate!

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Da, am pasiunea lecturii, dar puteam sa aflu si eu de pe net despre dna Rodica daca voiam.Si ca sa stii, eu nu am pus nicio intrebare.Tu trebuia sa ii raspunzi ei, nu mie.Chiar nu inteleg de ce unii se apuca sa raspunda unora care nu pun intrebari, si nu celor care au intrebat.AAA..sau vreti sa faceti cat mai multe raspunsuri!

| corolav a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi, acesta este un răspuns?
Ca să vezi, dom*le!
Cum puteai să afli de pe net despre „doamna Rodica" dacă nici n-ai auzit de ea? Să tastezi ce?
Multă prostie mai zace în capul unora!
Hai, pa!

| anonim_4396 explică (pentru corolav):

Chiar ca multa! Apropo, mi-a fost lene sa ii scriu tot numele, am crezut ca te prinzi tu dom*le! Si ca sa iti raspund la intrebare, puteam sa aflu despre ea pe net din moment ce i-am vazut numele in intrebare, unii se prind mai greu.
Hai, sa nu mai raspunzi neintrebat!
Paaaa!

| L1feDRAIN a răspuns:

*roman* - Asta cred ca e cea mai buna...

ATENTIE: Cred doar, nu iti fa pareri gresite, orientindu-te numai la ce zic eu.

:/

| nlko a răspuns:

Stiu doar o carte de la ea... cartea pe care incerc sa o citesc acum. "Buna seara, Melania".Mie tot mi se pare ca numele ei suna ca o boala, dar ma rog... Deci tinand cont ca e singura carte, cred ca iti dai seama de raspuns.