| AvalohAlyn a întrebat:

Care-i cartea care v-a ajutat cel mai mult în viața?
Spuneti-mi-o și mie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost mai multe, printre care cele mai importante sunt: "Terapia prin râs" - de Lenny Ravich, "Calea către Hristos" - de Ellen G. White, şi cea mai importantă şi mai autentică dintre ele: Biblia, Cuvântul lui Dumnezeu.

| Michaeel a răspuns:

Anna Kareninabatting eyelashes

| kb9 a răspuns:

Cam mult spam... https://www.elefant.ro/sa-nu-razi_ba22d441-71c5-4ff1-aea4-c2539e5fd487 Nu sunt eu cel mai 'cititor om', dar asta chiar mi-a placut si m-a ajutat sa ma dezvolt personal.