| cscd a întrebat:

Care parere aveti despre autoarea Cristina Nemerovschi?

3 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Imi cumparasem Sange satanic acum cativa ani cand a aparut ca sa vad si eu cu ce se mananca.Parca a avut cateva faze amuzante, dar in rest se straduia cam mult cu pustoaicele ei metaliste, edgy si kinky de 13 ani.Si vad ca tot asa o tine.
''Am 13 ani şi 6 luni şi fac în continuare sex pentru că e fun.Mă cheamă Vicky. Ai grijă să nu îmi spui Victoria, port un cutter cu mine tot timpul.A, da, şi fratele meu tocmai a dat foc şcolii.'' Asta este exact intersectia dintre teribilism si penibil.DAR cine sunt eu sa judec literatura modernăăh si talentul ei.

| ALittleDeath a răspuns:

Am citit doua carti de la ea.
Una mi-a placut, a doua m-a plictisit.
Deoarece prima mi-a placut super mult (nymphette_dark99) am ignorat faptul ca a doua nu a fost pe gustul meu si o consider o scriitoare ok.

Ca persoana, se supraapreciaza singura in ultimul timp gen: vai, ce autoare buna e ea si ce gelosi sunt oamenii si asta e cam aiurea laughing

| SarcasticLady a răspuns:

E foarte tare, daca vrei sa citesti ceva scris de ea iti recomand sa incepi cu nymphette_dark99.