| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune carti motivationale?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Personal nu cred ca exista o carte strict motivationala. Poti gasi ceva ce sa te motiveze in orice citesti, fie ca e vorba despre un jurnal istoric sau un roman SF. Ideea e sa gasesti cartea potrivita la momentul potrivit happy

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Seria The Secret:Secretul,Puterea, Magia, Eroul, invataturi zilnice, cartea recunostintei

| Aberdeen a răspuns:

Paulo Coelho – Alchimistul; si in general Paulo Coelho

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R.J.Palacio- Minunea.
Pe mine chiar m-a mișcat.

| TortQuemado a răspuns:

Orice de la Cioran și Schopenhauer.

| Artegor a răspuns:

Cartile de joc; motivatia ti-o faci tu singur, nu altii (oricine ar fi ei)

| Grimster a răspuns:

The Element - Ken Robinson (mai degraba despre descoperirea propriiilor talente)