| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune carti pe care le-ati citit in 2015? Si ce v-ati propus sa cititi in 2016?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi am citit toate cărțile din seria „Amurg", „Școala fricoșilor", „Generala", „Stăpânul Inelelor", „Metode de a învinge plictiseala la școală". De abia aștept să citesc „Hobbitul" anul acesta pentru că am văzut filmele și mi s-au părut interesante.

| BlueBloodd a răspuns:

Am citit toate cartile Saga Amurg de Stephenie Meyer si Gazda de Stephenie Meyer(sunt superbe, nu cred ca exista o profunzime mai mare de a scrie).
Si acum vreau sa citesc Academia Vampirilor si Jurnalele Vampirilor.

| Camille27 a răspuns:

Hello ^.^
Starters - Lissa Price
Se numea Sarah - Tatiana de Rosnay
10 negri mititei, Oglinda sparta, Crima din Orient Express - Agatha Christie
Leandrul alb - Janet Fitch
Micutele mincinoase - Sara Shepard (toate volumele sunt geniale)
Trandafiri - Leila Meacham
O zi din sapte - Lauren Oliver