| Vernusio a întrebat:

Cartea Insomnii(Irina Binder).
Pareri? Ati citit-o? Cum vi s-a parut?

3 răspunsuri:
| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Sincer toate 3 volumele dupa parerea mea sunt praf. Poate trebuie sa fii putin indragostit ca sa ti ajunga la suflet. Parerea mea, fiecare cu gusturile lui dar mie mi-a parut o risipa de banii

| MCRS a răspuns:

Am citit, dar nu prea mi-a plăcut. Clar, e chestie de gusturi, iar mie îmi plac, în general, romanele obiective.
Insomnii e mai mult o culegere de gânduri, nu se prea au legătură între ele, aşa cum e şi Exerciţii de echilibru.
Dacă ţi-a plăcut seria Fluturi, posibil să îţi placă şi Insomnii.

| JDBere a răspuns:

Irina Binder are un mod lipsit de inspiratie. Nu descrie amanuntit ca sa te plictiseasca, si nici nu te retine cu dialoguri palpitante. Totul e linear, aproape banal. Cred ca ar fi putut sa se angajeze ca scenarista pentru serialele spaniole