| AvalohAlyn a întrebat:

Carti cu tema spirituala,duhovnicesti, de religie/spiritualitate foarte bune stiti? Ceva ce ati citit si v-a placut mult.

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

In primul rand sa citesti,, Biblia"/,, Proloagele'' (vietile sfintilor din calendarul crestin-ortodox)/,, Cele 24 vami ale vazduhului" (2 volume)/,,Pelerinul roman''/,,Minunile Maicii Domnului"/,, Antonel"/,, Istorioare duhovnicesti"/,, Capcanele iadului"/,, 486 raspunsuri duhovnicesti cu parintele Ilarion Argatu la intrebarile credinciosilor"/,, Margaritare Duhovnicesti"/etc...

5 răspunsuri:
| syd a răspuns:

Siddhartha de Hermann Hesse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea alba -nu mai stiu de cine e scrisa, alchimistul si aleph de paulo coelho. sunt foarte foarte bune

| Darr1u5 a răspuns:

Cauta cartile lui Derek Prince.

http://www.derekprince.ro/magazin/carti/viata-crestina/

| Rorschach a răspuns:

Biblia e cea mai buna happy. Sau ia de la Richard Wurmbrand / Watchman Nee / ( sau HARUL TRAGEDIEI Cand ceea ce stii despre Dumnezeu este tot ce ai -
Jan Winebrenner )

| Ilovemusic1234 a răspuns:

Incearca pe net librariile Sophia, Egumenita