| wolder a întrebat:

Carti de Stephen King care v-au placut?

Răspuns Câştigător
| iLikeToHelp a răspuns:

Toate pe care le-am citit(Orasul Bantuit,Apocalipsa, Talismanul, O mana de oase, Casa intunericului, Salem's Lot)...totusi eu cred ca el dorea sa scrie carti psihologice, numai ca au iesit horror.

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Toate pe care le-am citit (vreo 10-11),in afara de Christine si Dolores Claiborne.Nici It nu mi s-a parut ca exceleaza, dar treaca de la mine.

| ReallyChopped a răspuns:

The Shinning
Carrie.
Chiar daca este autorul meu preferat de ceva vreme am apucat sa le citesc numai pe acestea care mi s-au parut excelente xD

| nobodymnk a răspuns:

Cimitirul animalelor. Salem's lot.