| Michaela89 a întrebat:

Carti frumoase, interesante de dragoste pentru adolescenti? Fundaaaaaaaa.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Suflete pereche de Cecilia Ahern

| MskDesign a răspuns:

Cele mai frumoase carti in care se gaseau dragoste, intrigi, istorie si multa fantezie(pentru acele timpuri) sunt romanele lui Alexandre Dumas.Succes la citit!

| marinaa9 a răspuns:

Scrisoare de dragoste-M. Drumes
Invitatia la vals-M. Drumes
De veghe in lanul de secara
Nunta in cer-eliade
Enigma Otiliei
Panza de paianjen-Cella Serghi

| On3St4r a răspuns:

Încearcă „Dragostea durează 3 ani" nu e neapărat de adolescenți, dar merită citită. Aș putea să îți recomand mai multe cărți de dragoste, pentru adolescenți, dar nu știu ce ai citit tu.