| Dana2103 a întrebat:

Carti pentru o mai buna socializare stiti? Din ce ati citit voi

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Aproape orice carte te ajuta la socializare pentru ca iti imbogateste cultura generala si ai ce discuta cu oamenii in felul asta. Cea mai buna mi se pare asta: "Iesi afara si comunica!".

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Pentru o socializare mai buna trebuie sa comunici mult cu oameni, nu sa citesti carti.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Depinde de persoana, poți citi povești sau texte diferite pentru ați îmbogăți limbajul.