| Otylayall a întrebat:

Carti pshihologice bune?

Răspuns Câştigător
| zorensen a răspuns:

Robert Cialdini- Psihologia persuasiunii
Am citit cartea si e foarte buna.
http://www.scribd.com/doc/120522984/Robert-Cialdini-Psihologia-Persuasiunii

Cand mai gasesc pun aici
Funda?

5 răspunsuri:
| DevidALex a răspuns:

Depinde ce anume te intereseaza, Ca domeniu, sunt multe, 1)Gândire rapidă, gândire lentă / 2) A da şi a lua/ 3) Adevărul cinstit despre necinste. 4) Superficialii: efectele internetului asupra creierului/ 5) Trucuri ale minti, 6)psihologia persuasiuni, 7)inteligenta emotionala, 8) cele 7 deprinderi ale persoanelor eficace, 9)dezvoltare personala pentru oameni isteti, 10)cei sase stalpi ai increderii de sine si 11) foloeste-ti mintea pentru a te imbogati, dupa cum a zis, as putea sa mai scriu multe, lista le lunga, conteaza ce domeni vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ea-care-a/

| fuzzer a răspuns:

Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi- Camil Petrescu.

| Radu1015 a răspuns:

Adevarul cinstit despre necinste.