| AvalohAlyn a întrebat:

Cartile motivationale/de dezvoltare personala spun pe coperta si in descrierea lor ca iti pot schimba viata.Intrebarea mea este:A schimbat la cineva viata o carte de acest gen?(motivationala

Răspuns Câştigător
| Psyhocabinet a răspuns:

Cartile respective vin sa-ti prezinte metode si tehnici. Schimbarea poate avea loc numai si numai daca tu iti doresti acest lucru. Folosind tehnicile, metodele unor carti si/sau a unor terapeuti, impreuna cu dorinta ta de a schimba ceva in viata ta poate duce la rezultatul dorit.