| AvalohAlyn a întrebat:

Cartile sau filmele Harry Potter? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cărțile sunt mult mai bune, mai complexe și mai fascinante decât filmele, adevărat ai mult de citit cam 600-700 pagini minim pe volum, eu am citit toată seria și este fantastică, am văzut și filmele dar prefer cărțile sunt cu ult mai detaliate, au mai mult umor și dragoste și de asemenea poți vedea personajele mai în ansamblu

3 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Cartile clar. Eu de obicei citesc prima data cartea si dupa vad filmul

| PepsiGirl a răspuns:

Cărțile! Îmi plac mai mult cărțile datorită faptului ca sunt mult mai bine descrise și poți sa îți imaginează tu mai bine, în film sunt folosite efecte speciale proaste.

| PaulRo04 a răspuns:

In carte sunt m-ai multe detalii.