| Emy52 a întrebat:

Câte cărți are, de fapt, seria Pisicile războinice?
Pe majoritatea site-urilor apare că 24, dar dacă cauți de exemplu,, vol. 32 pisicile războinice" îl găsești pe internet confused//
Există o altă serie, Super pisicile războinice, și e cu aceleași personaje. E o continuare?

Răspuns Câştigător
| IarsiIar a răspuns:

Nu stiu nimic despre mâțele astea. Dar iata ce am gasit pentru tine:
Autoarele au scris in total 84 de cărți și continuă povestea cu multe altele. Colecția este tradusă și publicată în limba română de către Editura ALL., fiind tipărite 4 miniserii complete.
https://www.wikiwand.com/ro/Pisicile_r%C4%83zboinice

| Emy52 explică (pentru IarsiIar):

Multumesc mult pentru ca te.ai interesat de asta happy

| IarsiIar a răspuns (pentru Emy52):

Cu drag!

5 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

45 carti le gasesti pe amazon

| AlexandraAle121 a răspuns:

A ieșit volumul 35 acum o luna, am luat volumul ăsta azi. Din câte am văzut pe carte mai e una "furtună dezlănțuită" care trebuie sa fie publicată, adică arata și în alte cărți. Cred ca volumul 36 ar trebui sa fie ultimul volum din seria "Pisicile războinice".

| AlexandraAle121 a răspuns:

Buna, am revenit încă odată. "Super pisicile războinice" nu e o continuare de cărți, posibil ca e carte despre unele persoanaje de pisici din cărți. Ar trebui cum am zis volumul 36 (încă nepublicat) sa fie ultimul volum, dar acum m-am uitat și la descriere despre autor scrie la unele cărți că sunt total ba 43 ba 45 volume. posibil sa fie și la noi atâtea sau poate ca in Romania sunt făcute mai puține. nu știu.