| anonim_4396 a întrebat:

Câte cărți ați citit anul acesta? big grin

12 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Doar doua dar mi-am amenajat balconul vara aceasta ca la anul sa pot fi mai mult in natura cu cartea in mina.(sa citesc cit de mult)

| Cameliapantiru a răspuns:

19-20

| syd a răspuns:

­zero (0)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Între 10 și 20 cred. Dar am multe multe începute. Mai nou citesc pagini... și se-ntâmplă să termin ocazional câte o carte. Poate la anul mă reorganizez cumva.

Dar de fapt un nou an începe în fiecare zi. Mi-ai dat de gândit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citesc acum puterea prezentului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una dar nici pe asta nu am apucat sa o termin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

30 sad fără literatură de specialitate.

| Alexandrionelu a răspuns:

Toate! laughing

| dragodana a răspuns:

Salut!
De Jodi Ellen Malpas:-seria This man
-All I am Drew's story
- seria Smoke and mirrors
-The protector
Acum citesc seria "Calendar girl" de Audrey Carlan.
Gasesti carti de tot felul pe academia.edu,pe msbook.pro si pe www.novelzzz.com(citeste online).

| Clytia a răspuns:

Peste 10

| iamprettybored a răspuns:

Cam 20, însă unele au fost mai scurte, altele le-am citit la/pentru școală. Mi-am propus să citesc mai mult de acum înainte!

| comyne a răspuns:

Am citit 31 laughing)))))

Dar cea care mi-a placut cel mai mult a fost cu siguranta Portretul Lui Dorina Gray