| anonim_4396 a întrebat:

Cate carti ati citit anul acesta pana acum? big grin

14 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Vreau sa ma apuc de citit seria GoT, dupa bac. In rest nici una.

| PainTech a răspuns:

Vreo 3 carti tehnice / non-literatura.
De literatura? Zero.

| PersonajFictiv a răspuns:

Pfff, hai să fim serioși, cine mai numără? Doar nu-s bani.

| PersonajFictiv a răspuns:

M-ai lovit.
Acum citesc " Îngerul întunericul " de Sidney Sheldon, iar înainte de ea am citit " De cealaltă parte a miezului nopții " tot de el.
După ce o termin o să fie 3 cărți citite, plus mai multe începute și lăsate că mă plictiseau.
Tu, cam câte?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii citesc deci 0

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Și-atunci deștepții ce fac?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce fac și eu
mai o păcănea, mai un lăutar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai un gratar pe scara blocului.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Prefer iarba verde

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Preferi sa duci gunoiul in natura, nu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

și acolo să-l las :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am citit "Ikigai", "manualul lui Epictet". Habar n-am ce am mai citit, dar țin minte ca am mai citit și altceva în afara de astea. Acum mi-am împrumutat "Mizerabilii" de la biblioteca, și sunt la volumul 1. Este superb! happy
Mai am de citit "Autobiografia" de Benjamin Franklin și "Inteligenta Emoțională" de Daniel Goleman. Acum mi-am reamintit ca am citit și "Secretele Succesului" de Dale Carnegie. Evident de la el am primit sfatul sa citesc Autobiografia lui Benjamin Franklin. Cam atât...
Sper sa le termin cât mai repede. happy

| MPersephone a răspuns:

Destul de multe am citit, de nevoie.
Cate carti carti am citit din placere? Cred ca doar 3.

| Carasin a răspuns:

10-10