| TheStrategist a întrebat:

Câte cărți citiți într-un an?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nici una

| FreddieM a răspuns:

Nici una. Ascult cărți în schimb și podcassturi. Iar restul de Informații care ma interesează mi le însușesc de pe net sau sky (discovery, history, national geographic etc)
Cheers

| TheStrategist explică (pentru FreddieM):

E foarte bine și așa =)

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

In jur de 40!

| TheStrategist explică (pentru FilosofulDepresiv2022):

Mă bucur că mai sunt oameni care citesc mult, eu anul acesta am citit 30 și ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 10-15.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

În mod normal, între 0 și 10 - 15 ( uneori, chiar și 20, asta însemnând o medie de 2 / lună ). În această " statistica ", nu pun neapărat și Fanficurile ( Fanfiction).