| anonim_4396 a întrebat:

Cate carti vati propus sa cititi anul acesta? Cate carti ati citit pana acum?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai aveam de la scoala 10 pana la sfasitul anului si ale mele 3.
Din ale mele nici nu m-am apucat sa comand, iar din cele pentru scoala mai am 4 si termin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

0.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Alina, nu-mi pasa, sunt anonima si ma doare-n paispe de felul in care ma exprim pe site-ul asta. Nu am probleme cu gramatica, stai linistita.
@d3, 19, peste 200. Anul acesta 15.

| UnleashedPsycho a răspuns:

Anul ăsta mi-am propus să citesc tot ce nu am reuşit să citesc până acum. Nu ştiu cât înseamnă asta, dar probabil peste 150 de cărţi. Momentan am ajuns la 10 şi până nu termin cu bacalaureatul sigur nu înaintez mult.

| d3javw a răspuns:

Ce varsta ai si cate ai citit tu?

| Alina49335 a răspuns:

Am citit 9 si mi-am propus sa citesc cat mai multe, dar in limita timpului.Cred ca ar trebui si tu sa citesti cateva carti, eventual un manual de Limba Romana, nu trebuie sa iei asta in nume de rau, dar ai facut niste greseli gramaticale evidente si putin probabil "din greseala".

| Catalinnume a răspuns:

Cate apuc, am citit Dama cu camelii, Maitrey, Seria Amurg, O scrisoare pierduta!

| Faur_Delia_1997 a răspuns:

Minim 50 si am citit 15

| luce20022 a răspuns:

Pina acum am citit 14 carti. (Daca esti interesat(a) ti le-as putea numi pe cele ce merita citite). Miam propus ca pina la sfirsitul anului sa ajung sa citesc in jur de 50

| lorylya19 a răspuns:

Pai eu am citit pana acum vreo 150 si ceva. imi doresc sa citesc o gramada anul asta.