| Dydydodo a întrebat:

Cate pagini are cartea Hanul Ancutei? Pot gasi cartea completa pe internet? Funda :*.

Răspuns Câştigător
| HDeNiSaR a răspuns:

Http://www.google.md/......Http?/url

sper să îţi fie de ajutor! o zi plăcută!

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Poti gasi cartea completa pe internet in format pdf.Numarul de pagini variaza in functie de marimea literelor si de asezarea si marimea paginii.

| Birlik65 a răspuns:

Acum depinde de cat de mari sau mici sunt literele cu care este tiparita...nu ai cum sa stii cate pagini are cartea... poate sa aiba mai putine daca este tiparita cu litere mici, sau invers, mai multe daca este tiparita cu litere mari..plus ca depinde si de marimea paginiiwinking

| MikeZG a răspuns:

Da, o poti gasi daca cauti pe net hanul ancutei ebook sau hanul ancutei pdf. Bafta!