| Mari22333 a întrebat:

Câte pagini trebuie să scriu la subiectul 2 pentru a primi cele 10 puncte la bac?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La proba de cultură a ciupercilor, ajunge un sfert. Da' bun

| J0B0MAT a răspuns:

De regulă ai numărul de cuvinte. Că tu poţi scrie 10 pagini cu câte două cuvinte pe rând, dar dacă nu faaci numărul de cuvinte cerut, tot degeaba.Pe lângă asta, trebuie să scrii şi bine ceea ce scrii ca să primeşti punctajul maxim.

| Lukasssz a răspuns:

Minim 50 de cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 2.

| Smolbean a răspuns:

Cam o pagina, depinde cât de mare scrii. Îți spune câte cuvinte trebuie sa ai minim, după aia trebuie sa te iei