| AvalohAlyn a întrebat:

Cati bani esti dispus sa dai pentru o carte buna? Cati bani dati voi pe carti, in general?

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Ultima dată am cumpărat 6 cărți științifice și am dat 2 milioane, puțin pentru câștigul intelectual ce-l ai de pe urma lor.

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

De obicei împrumut cărți de la persoanele care știu că au gusturi bune, deci nu prea cumpăr cărți.

| KamaSutra a răspuns:

Maxim 50 de lei

Nu prea cumpăr cărți

| OoBunnyoO a răspuns:

Avand in vedere ca o anumita carte o gasesti la edituri diferite si in diverse tiparituri, caut sa o iau pe ce mai ieftina. Nu cred ca am un pret maxim. Dar mereu incerc sa ma gandesc si la raportul dintre pret si calitatea hartiei, a copertei, numarul de pagini etc.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pai,in ultima vreme am citit carti de nutritie mai mult.am dat cam 20-30 de lei pe fiecare, dar cel mai mult am dat 1 milion jumatate pe harry potter cand eram mai mic

Răspuns utilizator avertizat
| dragosbogdan001 a răspuns:

0,00 lei noi. Poate asta si pentru ca am destule carti in biblioteca de citit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub 35 doar daca ma face sa plang in disperare

| Resurrection a răspuns:

50lei

| Hemera a răspuns:

Sincer daca e ceva ce imi doresc nu ma prea uit desi incerc sa nu sar calul (50 lei/volum). Totusi 7 carti cu 50 de lei e cam de evitat.

| KittyKernel a răspuns:

Acu ` o saptamana am comandat 7 carti si am dat 150.