| hyenna a întrebat:

Caut cartea online "Am fost manechin la o fabrica de prezervative" scrisa de dan sava si nu gasesc, daca imi puteti oferi indrumare pentru a face rost de ea, ar fi perfect, pe tot internetul am gasit decat "Psihologia maselor la scaune", daca ma poate ajuta cineva, ar fi perfect.

1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Http://www.2013zone.com/uk/am+fost+manechin+la+fabrica+de+prezervative.html Aici de pe acest site poti descarca aceasta carte ca sa o citesti. Sper ca ti-am fost macar putin de ajutor.