| anonim_4396 a întrebat:

Caut un site pentru carti online pe pc sau pe tableta cine pareri sau mai bine ar fi sa-mi spuneti unde pot gasi cartea "gandire rapida gandire lenta" gratis online pentru eu nu il gasesc.

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Gratis nu prea cred ca o poti gasi sa o citesti nicaieri dar incearca sa vezi daca o gasesti pe site-uri pe care o poti plati si atunci poate ai o sansa si pentru gratis

| Tarzann a răspuns:

Pe tableta sau pe telefon iti instalezi de pe magazin play Google Play Books